۱۳۹۸ جمعه ۳۱ خرداد
💠 برگزاري كميته سلامت اجتماعي شهرستان مهرستان
كميته سلامت اجتماعي شهرستان مهرستان با حضور رياست مركز بهداشت مهرستان،معتمدين و كارشناسان سلامت روان با محوريت شناسايي و مكان يابي مناطق پرخطر در سالن اجتماعات مركز بهداشت شهرستان مهرستان برگزار شد.
كميته سلامت اجتماعي شهرستان مهرستان با حضور رياست مركز بهداشت مهرستان،معتمدين و كارشناسان سلامت روان  با محوريت شناسايي و مكان يابي مناطق پرخطر در سالن اجتماعات مركز بهداشت شهرستان مهرستان برگزار شد.
✍به گزارش روابط عمومي مركز بهداشت مهرستان: مهندس محمدي  با بيان اينكه شناسايي به موقع  مناطق پرخطر و آسيب زا در بسياري از مسائل حساس و غير قابل حل ميباشد كه پيرامون حوزه خانواده را تهديد مي كند و مي تواند به عنوان ابزار پيشگيري عمل كند.
🔸وي اهداف برگزاري اين كميته را مكان يابي منطقه پرخطر در جهت كاهش آسيب ،استفاده از دستاوردها و تجربيات مردم در جهت كمك به قشر آسيب پذير ،اشتغال زايي و كاهش مسئله اعتياد در بين سرپرستان خانواده،آموزش مهارتهاي زندگي به خانواده ها به خصوص زنان عنوان كردند.
🔺وي در پايان افزود: اجراي اين طرح در راستاي ارتقاي سلامت اجتماعي همكاري ساير ارگانهاي ذيربط را ميطلبد وخواستار عضويت و همكاري ساير  علاقمندان به اجراي اين  طرح شدند
تاریخ:
1397/07/11
تعداد بازدید:
7
منبع:

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal